Menu
Sepet

Sık Sorulan Sorular

Kredi kartı ile alışveriş yapmak istiyorum.Sitenize ne kadar güvenebilirim?

Sitemizde kredi kartı için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır. Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Sözkonusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

Ürünü satın aldığımda kaç gün içerisinde kargoyu alabilirim?

İstoctanbul.com sitesinde satış yapan mağazalarımız kargo sürelerini ürün açıklamasında belirtmektedir.Ürün açıklamasında yazılı olan sürede satın aldığınız ürünü anlaşmalı kargo şirketleriyle Türkiye'nin her noktasına ulaştırıyoruz.

 

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Beğenmediğiniz ürünü 14 iş günü içerisinde müşteri panelinizden oluşturacağınız iade talebi sonrası sistem tarafından size verilecek kargo takip numarası ile satın aldığınız mağazaya iade edebilirsini. İade ürünün mağazaya ulaşması  ve onay kontrollerinden sonra ürün ücretinin iadesi 3 iş günü içerisinde kredi kartınıza yansıyacaktır.