Menu
Sepet

Bireysel & Takım Sporları

    Bireysel & Takım Sporları
Tekerlekli Egzersiz Aleti Lastikli Spor Aleti Zayıflama Aleti 44 FARKLI EGZERSİZ TEK ÜRÜNDE ! ÜRÜNDE GERGİNLİK AYARI YOKTUR. STANDARTTIR. Tekerlekli Egzersiz Aleti Lastikli Spor Aleti sayesinde ne kadar çok egzersiz yaparsınız o kadar yağ ve kalori yakarsınız, üstelik normalinden daha kolay v..
39,90 TL Vergiler Hariç:39,90 TL
Bel İnceltici Spor Aleti Waist Twisting Disc (ipli)   Sağlıklı bir şekilde bel ve karın bölgesinde oluşan yağlardan kurtulup sıkı ve sağlıklı bir vücuda en pratik şekilde sahip olmalanız adına geliştirilen Bel İnceltici İpli Spor Aleti.     ..
65,90 TL Vergiler Hariç:65,90 TL
Buffer Jimlastik Aleti Body Trimmer Bölgesel fazlalıklara veda etme vakti geldi! Egzersiz Yapmayı Zevkli Hale Getiriyoruz. Body Trimmer Jimlastik Aleti İle Kol, Bel ve Basen Bölgeleriniz Aynı Anda Çalışır İstediğiniz Ölçülere Eğlenerek Ulaşırsınız. Bölgesel fazlalıklarınızdan şikayetçiyseniz ve..
42,90 TL Vergiler Hariç:42,90 TL
Kas Yapan Yağ Yakıcı Spor ve Mekik Aleti Bu profesyonel alet ellerinizi sebest bırakarak kendi başınıza egzersizler yapmanız için tasarlanmıştır. Kompakt ve hafiftir. Ev egzersizleri için çok uygun olmakla birlikte seyahatlerde kolayca taşınabilirdir.  Evde rahatlıkla kullanabilceği ve güzel son..
74,90 TL Vergiler Hariç:74,90 TL
Yeşim Taşı Çift Taraflı Cilt Masaj Aleti Rutin cilt bakımını önemseyenler ve aksatmayanlar için kısa zamanda çok güzel etki sağlayan yeşim taşı cilt masaj aleti vazgeçilmez olacak. Ürün çift taraflı olarak kullanılmaktadır. Cilt temizliğinizi sağladıktan sonra aparatın büyük silindirli alan..
32,90 TL Vergiler Hariç:32,90 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)